artklik.pl

Wydawcą strony galerii internetowej jest artklik.pl.

artklik.pl, realizuje projekty w obszarze upowszechniania kultury i sztuki między innymi, poprzez platformę wirtualną, która udostępnia przestrzeń e_wystawienniczą, jako miejsce  nawiązania kontaktu i sposobności zaprzyjaźnienia się z twórczością artystów współpracujących z galerią oraz na podjęcie wspólnych negocjacji dotyczących cen produktów.

artklik.pl, prezentuje krótkie, limitowane wersje, nietuzinkowych i osobliwych przedmiotów do niesztampowych aranżacji w dobrym tonie, między innymi:
sztuki plastyczne takie jak malarstwo, fotografię, odzyskane ze starego nowe wzornictwo refreszingowe, recyklingowe i dużo więcej.
W ramach działalności artklik.pl, wspiera akcje charytatywne: #Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, #Teatru 21, ekipy #Nieświęci Mikołajowie, #Stowarzyszenia „Pomagaj pomagać Różaland”…

artklik.plkliknij, sięgnij i zabierz ze sobą.

#Galeria internetowa #artklik.pl, zaprasza: twórców, projektantów, architektów wnętrz, kolekcjonerów, galerie, salony meblowe, salony wnętrzarskie, salony tekstylne, pracownie, firmy, każdą zainteresowaną osobę do nawiązania kontaktu z nami.
Napisz do nas:
kontakt@artklik.pl Prosimy o cierpliwość, wkrótce odpowiemy na każde zapytanie dotyczące współpracy. Z góry dziękujemy…

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016
W celu udostępniania materiałów zamieszczonych na stronie prosimy kontaktować się każdorazowo z właścicielami praw autorskich [ w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych – Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4.02.1994 r.].
artklik.pl nie jest właścicielem prezentowanych materiałów i nie pośredniczy w transakcjach sprzedaży i zakupów, a jedynie rozpowszechnia treści za zgodą właścicieli praw autorskich poprzez zamieszczanie materiałów prezentowanych w przestrzeni wystawienniczej na określonych warunkach według  regulaminu.
Kontakt z wystawcą można nawiązać po kliknięciu na kopertę umieszczoną przy produkcie i wysłaniu zamówienia.

#artklik.plw dobrym tonie.
Zapraszamy i polecamy się uwadze…

„artklik.pl”
Adres: ul. Nowy Świat 33, 00-029 Warszawa
tel.: +48 501 216 670
@: kontakt[at]artklik.pl

Nr konta: (mBank)
28 1140 2004 0000 3902 7630 5373